Dom Kultury w Strzelnie, dawniej „Dom Towarzystw Niemieckich“ i „Kino Kujawianka“ (budynek z 1904 r.). Fot. D. Rybak.

Rocker’s Kids to zespół złożony z podopiecznych Domu Kultury w Strzelnie. Wielokrotnie prezentowali się oni podczas imprez organizowanych w naszym regionie. Grupa preferuje mocniejsze brzmienia rockowe, dzięki którym zapewniła sobie mocną pozycję w gronie naszych reprezentantów.

W tym roku mija 5 lat od założenia zespołu. W związku z tym mamy przyjemność zaprosić na koncert jubileuszowy, który odbędzie się 20.06.2021 r. o godzinie 16:00.

Podczas występu, zespół w składzie:

– Adam Nowak – gitara,

– Gracjan Ozga – keyboard,

– Wojtek Janowczyk – perkusja,

– Arkadiusz Kubiak – instruktor i opiekun zespołu, gitara basowa,

Zaprezentuje się na scenie wraz z zaproszonymi gośćmi: Marcin Starosta, Iwona Jasińska, Tomasz Piwecki, Sandra Wawer, Tomasz Gremplewski, Małgorzata Piasecka, Robert Żuchowski. Każdy z odbiorców może liczyć na imprezę w rockowym klimacie, celebrującą 5 lat wspólnego grania oraz wspólnej nauki.

Koncert odbędzie się w Domu Kultury w Strzelnie o godzinie 16:00. Wstęp wolny po okazaniu wejściówki, którą można odebrać w siedzibie Domu Kultury w Strzelnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. W przypadku braku wejściówki z koncertu zostanie przeprowadzona transmisja online, którą będzie można oglądać na Facebooku Domu Kultury w Strzelnie. Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi na dany dzień.

Informacja prasowa.

Plakat – Dom Kultury w Strzelnie.