Siedlisko „U Jagodzińskich pod Borym”, leżące we wsi Łąkie – stadnina koni. Fot. Damian Rybak.

Mamy przyjemność poinformować o kolejnej wakacyjnej atrakcji! Tym razem zapraszamy na zawody w „Hobby Horse”, które odbędą się o godzinie 16:30, 24 lipca przy stadninie koni w Łąkiem. Mamy ostatnie wolne miejsca, więc polecamy się pospieszyć! Zaleca się jednak przybyć wcześniej, gdyż piknik rozpoczyna się o godzinie 16:00. Przewidziany jest ogrom atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych uczestników zabawy.

Plan imprezy prezentuje się następująco:

  • 14:45 – zbiórka uczestników rajdu rowerowego i nordic walking na Placu Św. Wojciecha
  • 15:00 – start rajdu
  • 16:00 – otwarcie pikniku
  • 16:30 – zawody hobby horse
  • 19:00 – potańcówka w stylu Country
  • 22:00 – kino plenerowe

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, cały czas dostępne będą dla uczestników inne formy rozrywki, takie jak: paintball – laser tag, strzelanie z łuków, wata cukrowa, popcorn, coś smacznego dla każdego oraz wiele innych gier i zabaw.

Dla uczestników, którzy nie będą w stanie do nas dotrzeć przewidzieliśmy darmowy transport. Chętni będą mogli stawić się przed Urzędem Miasta w Strzelnie od godziny 15:30, gdzie czekał będzie kierowca. Samochód będzie kursował co pół godziny.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny na stronie eccehomostrzelno.com lub w biurze Stowarzyszenia Ecce Homo, ul. Kościelna 12/3, Strzelno. Wypełnione formularze prosimy dostarczyć do biura osobiście lub mailowo na adres mailowy: eccehomo.strzelno@gmail.com do 22.07.2021.

Organizatorzy wydarzenia: Dom Kultury w Strzelnie, Stowarzyszenie Ecce Homo, PTTK im. Antoniego Słowińskiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie, ZAZ Przyjezierze.

Informacja prasowa

Plakat – Dom Kultury w Strzelnie.

Fotogaleria – konie w Łąkiem – – siedlisko „U Jagodzińskich pod Borym”.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do przybycia i czynnego świętowania z potańcówką do późnych godzin nocnych, oraz z kinem plenerowym.

Pozostaje mi życzyć dobrej pogody i udanej imprezy.

Poprzednie wydarzenie w tej miejscowości – „Święto wsi Łąkie”, czyli moc atrakcji na plaży nad jeziorem.