Dom Kultury w Strzelnie.

Wielkimi krokami nadchodzi tegoroczny Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie! W dniach 17.12 – 19.12 będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w jednej z największych świątecznych imprez w naszej okolicy.

Po bardzo intensywnym okresie przygotowawczym z radością zdradzamy więcej szczegółów dotyczących harmonogramu oraz zaplanowanych przez nas występów. Nie jest tajemnicą, że przez kilka dni nasz strzeleński Rynek zamienimy w prawdziwą, pachnącą wręcz Bożym Narodzeniem, świąteczną wioskę.

  • 1.      Piątek 17.12 – tego dnia uroczyście rozpoczniemy nasz Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Już od godziny 12:00 będziecie mogli korzystać z różnych dobroci oferowanych przez naszych wspaniałych wystawców! Wśród nich będziecie mogli znaleźć własnoręcznie wykonane stroiki i ozdoby świąteczne czy też różnego rodzaju produkty lokalne i regionalne. O godzinie 18:00 zaprezentują się gwiazdy wieczoru. Któż taki? „Pogwizdani”! Możecie być pewni, że przygotowany przez nich repertuar rozgrzeje atmosferę w ten mroźny, grudniowy wieczór!
  • 2.      Sobota 18.12 – na dobry początek weekendu zaprosimy Was na szereg koncertów naszych lokalnych artystów. W międzyczasie wciąż będziecie mogli korzystać z oferty proponowanej przez naszych wystawców. Możecie być pewni, że towarów im nie zabraknie 😊 Ciepła atmosfera Świąt Bożego Narodzenia nie pozwoli Wam zmarznąć! A jeśli uznacie, że to dla Was za mało ciepła, z pewnością w rozgrzaniu się pomoże Wam grzane wino! 😀 Wieczorem o godzinie 17:00 w świątecznej paradzie zaprezentują się artyści z „Gwardii Gryfa”. Ale możecie być spokojni, to nie wszystko co Ci artyści mają w zanadrzu! O godzinie 18:00 wystąpią dla Was w spektaklu pt. „Psotne Elfy” 😊 Bądźcie z nami i nie przegapcie ich występu!
  • 3.      Niedziela 19.12 – ostatni dzień naszego Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ale spokojnie, nie zwalniamy tempa! Tego dnia przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej występów lokalnych artystów. Bo w końcu jak można lepiej spędzić czas Świąt jeśli nie w gronie bliskich nam osób przy wspólnej zabawie i kolędowaniu? Oczywiście nasi wystawcy wciąż pozostaną do Waszej dyspozycji 😊 Na ten dzień również przygotowaliśmy dla Was coś mocnego! Wielokrotnie w ciągu dnia będziecie mogli obserwować wspaniałe wyczyny i pokazy artystów ze znanej i lubianej grupy „Locomotora”! Zastanawiacie się co zaprezentują? Cóż… Musicie przyjść sami, aby to zobaczyć!

Spokojnie, nie zapomnieliśmy o najmłodszych! Na wszystkie 3 dni trwania naszego Wielkiego Jarmarku zaplanowaliśmy dla nich szereg dodatkowych atrakcji! Wszyscy chętni będą mogli spędzić kreatywnie czas podczas warsztatów świątecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Kto wie? Może nawet uda się im spotkać Świętego Mikołaja? 😀

Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia tego magicznego okresu! Możecie być pewni, że wręcz staniemy na głowie aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Przy okazji sami również postaramy się dobrze bawić! Spędzimy ten czas wspólnie, a to jest dla nas najważniejsze! 😊

Link do wydarzenia na Facebooku – https://fb.me/e/66InP3In9

Gorąco zapraszamy w imieniu organizatorów, poczuj atmosferę Świąt Bożego Narodzenia!

Informacja prasowa

Dom Kultury w Strzelnie

Link do wcześniejszej zapowiedzi – TUTAJ.

Dom Kultury w Strzelnie.
Dom Kultury w Strzelnie.