Źródło – strona Kabaretu FiFa-RaFa oraz Dom Kultury w Strzelnie.

Dom Kultury w Strzelnie serdecznie zaprasza wszystkie kobiety oraz ich osoby towarzyszące na występ Kabaretu FiFa-RaFa z okazji Dnia Kobiet!

Występ odbędzie się 12.03.2022 o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej w Domu Kultury w Strzelnie. Kabaret FiFa-RaFa może okazać się Wam znany za sprawą występów na wielu festiwalach oraz programach telewizyjnych na antenach Polsatu, TVP, TV4, Nowa TV czy też Kino Polska.

Kabaret tworzą Ola oraz Mateusz Kwiatkowscy, występujący w duecie zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym! Ich występy są prawdziwą mieszanką wybuchową doświadczenia scenicznego oraz łączącego ich uczucia.

Jak twierdzą, kopalnią pomysłów jest dla nich codzienność, zatem w prezentowanym repertuarze pojawiają się nie tylko żarty słowne, ale również obyczajowe i sytuacyjne. Czym jednak byłby kabaret bez nutki absurdu? Wplatając ten rodzaj humoru w swoje skecze, pokazują rzeczywistość w krzywym zwierciadle 😊

Bilety można zakupić w siedzibie Domu Kultury w Strzelnie. Koszt jednego biletu wynosi 25 zł. Liczba miejsc ograniczona! Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego na dzień 12.03.2022.

Gorąco zapraszamy w imieniu organizatorów na wieczór z rozrywką i humorem z okazji Święta Kobiet!

Informacja prasowa

Dom Kultury w Strzelnie

Dom Kultury w Strzelnie.

Obejrzyj koniecznie:

XXI Mazurska Noc Kabaretowa. Mazurska jest kobietą – Fifa-Rafa – Taxi

Przystanek Radość – Kabaret FiFa-RaFa – Imigrant

RYJEK 2018 – Fifa-Rafa – Lewandowscy

Kabaret na żywo 4: 34 PAKA – Koncert galowy: Kabaret Fifa Rafa – Ksiądz