Źródło – Dom Kultury w Strzelnie oraz Damian Rybak.

Dom Kultury w Strzelnie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie po raz trzeci organizują Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Niezapomniane Melodie” !!!

Wszyscy młodzi adepci śpiewu po raz kolejny będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, wykonując dzieła wybitnych piosenkarzy i muzyków, którzy odeszli. Udział w Festiwalu to wspaniała okazja dla młodych, początkujących dopiero muzyków i piosenkarzy, do rozwoju swoich talentów wokalnych. „Niezapomniane Melodie” dadzą możliwość odkrycia na nowo utworów oraz artystów, którzy swoją twórczością odcisnęli piętno na świecie muzyki. A wszystko to pod czujnym okiem wybitnego jury, które może się pochwalić wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie śpiewu!

Festiwal odbędzie się 04.06.2022 r. w Domu Kultury w Strzelnie, znajdującym się przy ul. Gimnazjalnej 26. Więcej informacji o Festiwalu można znaleźć w regulaminie, który wraz z formularzem zgłoszeniowym jest dostępny do pobrania na stronie internetowej Domu Kultury: www.dkstrzelno.pl/kontakt/do-pobrania.

Gorąco zachęcamy w imieniu organizatorów do udziału, prosimy o udostępnienia informacji !!!

Informacja prasowa

Dom Kultury w Strzelnie

Dom Kultury w Strzelnie.